مدیر عامل بانک ملی ایران: بانک ملی ایران 100 مسجد در مناطق فاقد مسجد و با جمعیت

مدیر عامل بانک ملی ایران خبر داد: بانک ملی ایران به منظور ترویج هرچه بیشتر نماز جماعت در جامعه، 100 مسجد در مناطق فاقد مسجد و دارای جمعیت مناسب احداث می‌کند.

آقای فرشاد حیدری در مراسم افتتاحیه سومین همایش سراسری نماز و احیای فریضتین که با حضور حجت‌الاسلام و المسلمین قرائتی رئیس ستاد اقامه نماز کشور، آقایان دامغانیان و منصور خاکی اعضای هیأت مدیره، صفای نیکو مدیر امور حراست و جمعی از مدیران بانک ملی ایران، انصاری معاون سیاسی و امنیتی استانداری قم، آیت‌اله سعیدی تولیت حرم مطهر حضرت فاطمه معصومه (ع)،  و جمعی از مسئولان استانی به میزبانی اداره امور شعب استان قم در مجتمع فرهنگی یاوران مهدی (عج) برگزار شد، افزود: هیأت مدیره و مدیریت بانک، اقامه نماز جماعت به بهترین شکل ممکن را یکی از اصلی‌ترین وظایف خود می‌داند.

 وی گفت: برگزاری شایسته نماز جماعت در بانک، علاوه بر همه برکات موجب تحرک، گسترش صداقت، نظم و سلامت اقتصادی می‌شود. آقای حیدری افزود: امروز خوشبختانه نماز جماعت در تمامی ادارات مرکزی و ادارات امور شعب تهران و استان‌ها و شعب مستقل بانک ملی ایران برگزار می‌گردد.

وی در پایان تاکید کرد: ائمه جماعات بانک مناسب است همکاران بانک ملی ایران را به وحدت، همدلی و فعالیت بیشتر برای اعتلای بانک ترغیب کنند. حجت‌الاسلام و المسلمین خطیبی دبیر امور روحانیون بانک نیز در ادامه این همایش با اشاره به روند تاسیس ستاد اقامه نماز و شورای امر به معروف و نهی از منکر بانک ملی ایران به ارائه گزارشی از عملکرد این ستاد پرداخت.

وی گفت: یکی از اقدامات مهم این ستاد، برگزاری همایش‌های سراسری نماز است که در سومین دوره آن بیشتر جنبه آموزشی مدنظر قرار گرفته و در پایان نیز گواهینامه دوره آموزشی به شرکت‌کنندگان اعطا خواهد شد.

/ 0 نظر / 21 بازدید