جزئیات سرقت مسلحانه بانک مسکن سپاهان شهر اصفهان اعلام شد

جزئیات سرقت مسلحانه بانک مسکن سپاهان شهر اصفهان اعلام شد
 
 
 
 
ساعت 9 و 28 دقیقه صبح امروز 4 سارق مسلح به سلاح‌های کلاشینکف و کلت کمری وارد بانک مسکن سپاهان شهر شدند.
 
 
 
 
 
سارقان مسلح بانک مسکن سپاهانشهر طی یک عملیات رو در رو با پلیس ناکام ماندند.
به گزارش فارس، عبدالرضا آقاخانی دقایقی پیش در جمع خبرنگاران در تشریح جزئیات سرقت مسلحانه سپاهانشهر اظهار کرد: ساعت 9 و 28 دقیقه صبح امروز 4 سارق مسلح به سلاح‌های کلاشینکف و کلت کمری وارد بانک مسکن سپاهان شهر شدند. به محض ورود شروع به تیراندازی کرده و در همین هنگام توسط عوامل بانک مسکن و تماس مردم با پلیس 110 اطلاع‌رسانی شد.
وی افزود: گروه ضربت پلیس پس از 3 دقیقه در محل حاضر و با سارقان مسلح 12 دقیقه طی یک عملیات رو در رو درگیر شدند و سپس پلیس توانست بعد از یک درگیری که منجر به زخمی شدن 2 نفر از سارقان شد، ‌2 نفر دیگر را دستگیر کند.
فرمانده نیروی انتظامی استان اصفهان تصریح کرد: خوشبختانه در این عملیات و درگیری رو در رو هیچ آسیبی به مأموران پلیس وارد نشد و 2 سارقی که دچار مجروحیت شده بودند به بیمارستان منتقل شدند.
وی ادامه داد: این سارقان از جمله سوابقی در زمینه سرقت مسلحانه داشته‌اند به 8 فقره سرقت مسلحانه در استان اصفهان اعتراف کردند.
آقاخانی اضافه کرد: سرقت مسلحانه از پست بانک شهر بهارستان که در 7 خرداد جاری رخ داد از سرقت‌های این سارقان بوده است.
وی ادامه داد: طبق بررسی‌هایی که از منزل مسکونی سارقان صورت گرفته 2 قبضه سلاح کلت و تعدادی تجهیزات انفرادی از جمله دستکش و کلاه کشف شد.
فرمانده نیروی انتظامی استان اصفهان بیان کرد: پایان عملیات دستگیری سارقان مسلحانه تقریباً یک ساعت و نیم طول کشید که در ارزیابی‌های صورت گرفته در یک رکورد بی‌نظیر بوده است.
گفتنی است سارقان مسلح در سرقت از بانک بیش از 215 میلیون تومان پول سرقت کردند که پس از دستگیری ناکام ماندند.

/ 0 نظر / 38 بازدید