معرفی کانون جوانه های بانک ملی ایران یا جزیره آرزوها

معرفی کانون جوانه های بانک ملی ایران یا جزیره آرزوها

 

با توجه به لزوم آموزش اصول اقتصادی به زبان ساده در سنین پایین به عنوان موضوعی که امروزه در اکثر جوامع پیشرفته مورد توجه قرار گرفته است، در همین راستا بانک ملی ایران سایتی مختص نوجوانان و جوانان به آدرسkids.bmi.ir راه اندازی نموده است که فرهنگی آموزشی، بانکی و در عین حال سرگرم کننده و تفریحی است.

در این سایت واژگانی مثل پول، پس انداز، بودجه بندی، صرفه جویی، فعالیت اقتصادی و ... در قالبی شیرین و جوان پسند مثل داستان، انواع بازی، اتاق های گفتگو و ... آموزش داده می شود. این سایت در دو رده سنی زیر 12 سال و بین 12 تا 18 سال طراحی گردیده است و در کنار این آموزش‌ها براساس نوع فعالیت هایی که نوجوانان و جوانان در این سایت انجام می‌دهند، امتیازهایی به آنها تعلق گرفته و مزایایی به آنها اختصاص داده خواهد شد.

 

 برگزاری مسابقات مختلف و جشنواره ها جهت ترغیب نوجوانان و جوانان به یادگیری این مفاهیم از اهداف این سایت می باشد. از مزایای این سایت امکان افتتاح حسابی تحت عنوان حساب آرزو به صورت اینترنتی برای فرزندان مشتریان بانک می باشد و دارندگان حساب مربوطه قادر خواهند بود از تسهیلات خرید کالا تا سقف 40 میلیون ریال با شرایط آسان بهره مند گردد. این سرویس برای اولین بار با این شکل در نظام بانکی کشور عرضه می‌شود. حساب آرزو یک حساب کوتاه مدت برای افراد زیر 18 سال می باشد.

 دارندگان این حساب در صورت ثبت اطلاعات خود در سایت kids.bmi.ir به عضویت کانون جوانه های بانک ملی ایران درآمده و می‌توانند علاوه بر استفاده از مزایای بسیار حساب آرزو از امتیازهای کانون جوانه های بانک ملی ایران نیز بهره‌مند گردند.

/ 0 نظر / 71 بازدید