مدیرعامل بانک ملی ایران در مراسم گرامیداشت هفته بسیج

مدیرعامل بانک ملی ایران در مراسم گرامیداشت هفته بسیج : بسیج، خط مقدم جانفشانی برای نظام در تمامی امور است  

چهارشنبه 5 آذر 1393
مراسم بزرگداشت هفته بسیج با حضور دکتر عبدالناصر همتی مدیرعامل بانک ملی ایران، اعضای هیأت مدیره و وکیلی جانشین فرمانده مرکز مقاومت بسیج وزارت امور اقتصادی و دارایی و جمعی از بسیجیان بانک برگزار شد.

مدیرعامل بانک ملی ایران با تبریک سالروز بسیج و با تقدیر از حضور جانشین فرمانده مرکز مقاومت بسیج وزارت امور اقتصادی و دارایی در جمع بسیجیان بانک ملی ایران، به جمله شهید رجایی تحت عنوان «بسیج مدرسه عشق است» اشاره کرد و گفت : این جمله شهید رجایی، زیباترین جمله بعد از تعبیر امام راحل (ره) در مورد بسیج تحت عنوان «بسیج لشگر مخلص خداست» می‌باشد.
دکتر عبدالناصر همتی ضمن تشریحِ تعبیر امام راحل (ره) و شهید رجایی از بسیج بیان داشت: وقتی صحبت از مدرسه می‌کنیم به مفهوم آموزش‌هایی است که این نیروهای مخلص می توانند به دیگر آحاد جامعه، کارکنان و ... بدهند و در حال حاضر نیز عشق به مفهوم وفاداری، دلگرمی و سرعت بخشی در انجام امور است.
وی در ادامه اخلاص در بسیج و نیکی و ایثارگری را که خمیر مایه بسیج است مورد تاکید قرار داد و گفت: چنانچه تمام افراد جامعه این تعابیر را پایه فکر و عمل خویش قرار دهند، بسیج پایگاه عاشقان ولایت‌ و کسانی است که قصد خدمت و سربلندی میهن اسلامی را دارند.
وی خدمات و جانفشانی‌های بسیجیان در طول دفاع مقدس را یادآور شد و افزود: باید از تمام کسانی که در این راه قدم گذاشتند و موجب تقویت این نهاد در مجموعه بانک شده‌اند، تشکر کرد.
دکتر همتی رفتار، تلاش و کوشش بسیجیان را الگویی برای دیگر بسیجیان و کارکنان بانک عنوان کرد و اظهار داشت: بسیج، خط مقدم جانفشانی برای وطن در تمام امور است و مجموعه مدرسه بسیج در بدنه بانک لازم است فارغ‌التحصیلان خوبی تحویل اجتماع دهد.
به گفته دکتر همتی بسیج لشگری است که برای خدا کار می‌کند ودیگر انگیزه‌ها در نظر یک بسیجی مخلص، انگیزه‌های فرعی است.
در ادامه این مراسم وکیلی با ابراز خرسندی از حضور در مجموعه بانک ملی ایران، بسیج را مظهر عشق، ایثار و فداکاری خواند.
وی از دکتر همتی به لحاظ سابقه طولانی در بسیج قدردانی کرد.
گفتنی است دکتر همتی و اعضای هیات مدیره ضمن ادای احترام و بازدید از یادمان شهدای بانک ملی ایران، از یگان های مستقر در میدان صبحگاه، سان دیدند.
اجرای حرکات نمایشی رزمی توسط دسته رزمی ذوالفقار وابسته به حوزه مقاومت بسیج شهید مصطفی خمینی(ره) بانک ملی ایران از دیگر بخشهای این مراسم بود.
 

 

/ 0 نظر / 27 بازدید