برگزاری همایش سراسری کارشناسان مطالعات سازمانی بانک

چهارشنبه 28 آبان 1393
در همایش سراسری کارشناسان مطالعات سازمانی ادارات امور شعب بر ارتقای بهره وری و تعالی بانک تاکید شد.

سید ولی اله فاطمی اردکانی عضو هیات مدیره در این همایش مسئولیت کارشناسان مطالعات سازمانی را در تحقق اهداف کلان بانک بسیار مهم برشمرد و افزود: آنچه موجب بقای سازمان‌ها را فراهم می کند، رعایت اصول و شیوه صحیح انجام کارهاست؛ بنابراین سازمان‌ها در محیط رقابتی الزاما باید به دنبال اجرای بهره وری باشند.
وی با اشاره به وظایف اداره کل سازمان و روش ها تاکید کرد: در دنیای امروزی "جهان" سازمان است و هر کس، نقش سازمانی خود را در آن ایفا می کند لذا برای بهبود و ارتقای رفتار سازمانی ابتدا باید متغیرهای تاثیر گذار شناسایی و سپس در جهت بهبود مستمر اقدام شود.
عضو هیأت مدیره نقش مدیران و رهبران را در بهبود و ارتقای رفتار سازمانی بسیار مهم عنوان کرد و اظهار داشت: مدیران، مسئول مدیریت رفتار سازمانی برای دستیابی به اهداف آینده سازمان هستند و مدیر باید همواره رفتار سازمانی را مورد بررسی و بازبینی قرار داده تا بتواند مواردی را که احتمال عدم موفقیت در آن وجود دارد، مورد شناسایی قرار دهد.
وی در بخش دیگری از سخنان خود اهمیت و نقش فناوری اطلاعات را در اصلاح و بهبود رفتار سازمانی و افزایش بهره وری سازمان مورد تاکید قرار داد.
منوچهر رضانیا مدیر امور شعب منطقه دو کشور با اشاره به نقش تاثیرگذار نیروی انسانی در پیشرفت و ارتقای هر سازمان، خواستار تلاش مضاعف کارکنان در ارتقای جایگاه بانک شد.
داود ملک نیا رئیس اداره کل سازمان و روش‌ها نیز با اشاره به عنوان همایش " افزایش سودآوری و تعالی سازمان" گفت: باید در جهت همراهی با مدیریت و سودآوری بانک، نهایت تلاش خود را انجام دهیم.
در ابتدای همایش هبت اله ویسی رئیس اداره امور شعب استان مازندران با ارائه گزارشی، مهمترین رسالت بانک را حفظ مشتریان قدیم و جذب مشتریان جدید دانست و گفت: همه باید در تحقق اهداف بانک، مدیریت را یاری کنند.
در بخشی از این همایش از چند مدیر پیشکسوت سازمان و روش ها نیز قدردانی به عمل آمد.
گفتنی است این همایش دو روزه بوده و علاوه بر سخنرانی ها و ارائه مقالات، جلسه پرسش و پاسخ با حضور عضو هیات مدیره و مسئولان اداره کل سازمان و روش ها در مجموعه آموزشی و رفاهی بابلسر برگزار خواهد شد .

/ 0 نظر / 29 بازدید