مراسم جشن بزرگ اهدای جوایز قرعه‌کشی حساب‌های قرض‌الحسنه پس انداز بانک ملی ایران

یکشنبه 16 شهریور 1393
مراسم اهدای جوایز سی و پنجمین مرحله قرعه‌کشی حساب‌های قرض‌الحسنه پس‌انداز بانک ملی ایران همزمان با ولادت با سعادت امام رضا (ع) و با حضور پر شور و فعال 700 نفر از مشتریان، برندگان و مدیران این بانک در مرکز رفاهی کوثر (آجودانیه) برگزار شد.

بانک ملی ایران افتخار دارد به منظور تحقق اهداف خیرخواهانه خود، ارزش آفرینی برای مردم عزیز، ایجاد امکانات هر چه بیشتر برای اقشار آسیب پذیر و افزایش مشارکت عمومی در جهت گسترش سنت الهی قرض‌الحسنه، هر ساله به جذب و جلب منابع قرض‌الحسنه پس‌انداز مبادرت ورزیده و در این راستا به منظور سپاسگزاری از مشتریان ارجمند و سپرده‌گذاران گرانقدر که با نیت خیر اقدام به افتتاح حساب سپرده قرض‌الحسنه پس انداز در این بانک نموده‌اند جوایزی به قید قرعه اعطا نماید.
خسرو خواجه حسنی عضو هیأت مدیره و معاون شعب بانک ملی ایران در این مراسم ضمن خیرمقدم به مشتریان خیر و نیکوکار و تبریک ولادت امام رضا (ع) به سنت حسنه قرض‌الحسنه و کمک به هم نوع اشاره کرد و بیان داشت: قرض به هم نوع و گره‌گشایی از مشکلات هموطنان، پاداش هجده برابری نسبت به صدقه دارد .
وی قرض الحسنه پس انداز را کمک به مستمندان و تلاشی برای زدودن فقر از جامعه عنوان کرد و افزود: منابع قرض الحسنه در راستای حل مشکلات بیماران ، تهیه جهیزیه ، ازدواج ، آزادی زندانیان جرایم غیر عمد و … مصرف می شود.
خواجه حسنی اعلام کرد: بالغ بر 130 میلیارد ریال منابع بانک ملی ایران به طرح های عام المنفعه نظیر ساخت مدرسه و مسجد، کمک به ساخت مصلی ، بقاع متبرکه ، درمانگاه ، مرکز نگهداری ایتام و کودکان بی سرپرست ، کتابخانه و آزادی زندانیان جرایم غیر عمد، جشن نفس(پیوند عضو) و  … اختصاص یافته و افزود: بانک ملی ایران همواره در طرح های عام المنفعه و اجتماعی مشارکت دائمی داشته است.
 
سی و پنجمین مرحله قرعه کشی حساب های قرض الحسنه پس انداز بانک ملی ایران با جوایز 500 جایزه 500 میلیون ریالی ( کمک هزینه خرید مسکن)، 500 کمک هزینه خرید خودرو هر یک به ارزش 250 میلیون ریال، 500 کمک هزینه  خرید لوازم خانگی هریک به ارزش 100 میلیون ریال،500 کمک هزینه تحصیلی هر یک به ارزش 30 میلیون ریال، 500 کارت خرید صنایع دستی و فرش دستباف هریک به ارزش 10 میلیون ریال وبیش از یک میلیون فقره جایزه نقدی 200 هزار ریالی برگزار شد و جوایز آن به برندگان اعطا گردید.

/ 0 نظر / 22 بازدید